Kolejny sztos cenowy. Zanzibar na 8 dni ze śniadaniami w styczniu 2021 za … 2350 PLN za osobę! W tej cenie przeloty w dwie strony, noclegi ze śniadaniami, transfery i ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu. A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 1 przesiadka, 13h podróży, 2 bagażem podręczne na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w Blue Earth Beach Bungalow – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu – na wypadek utraty pracy, choroby, czy też czynników naturalnych niemożliwych do przewidzenia.

To wszystko na przykład w terminie 16-23 stycznia za 2350 PLN za osobę. Oczywiście jeśli chcecie opcję HB, to za kwotę 2700 PLN możecie mieć właśnie taki pakiet wyżywienia i nocować w Villa Noemi.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account