Dobra! Pobijamy ostatnią promocję na Zanzibar. Tym razem wyjazd all inclusive na 8 dni na Zanzibar za .. 3390 PLN za osobę w grudniu 2020! A za tą ceną kryje się następująca opcja:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu – Reef & Beach Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji wyjazdu.

To wszystko za 3390 PLN w terminie – 28 listopada – 6 grudnia. Kto zatem chętny na wyjazd pod koniec roku pod palemkę? Pamiętajcie bagaż zawsze można dodać. Tak samo można zmienić hotel. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko do Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account