Dobra jedziemy z tym jesiennym koksem! Zanzibar na 14 dni w opcji HB za 3390 PLN za osobę lub w opcji all inclusive za 4690 PLN za osobę! Cena genialne i jeszcze genialne warunki. Przeczytajcie poniżej co znajduje się w cenie:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 1 przesiadka, 12h podróży, bagaż rejestrowany 23 kg w cenie,

-> nocleg HB (14 nocy) w lokalnym hotelu – Yellow Card Bungalows – przy samej plaży w Jambiani – doskonała lokalizacja pod kątem zwiedzania lub all inclusive (14 nocy) w 4* hotelu Zanzibar Bay Resort przy plaży Uroa. Oba obiekty znajdują się na samej plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

Bogaty pakiet za niską cenę! Oczywiście opcje krótsze są dostępne, tak samo jak można łączyć te loty z innymi hotelami. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was. Jedno jednak jest pewne. Warto będzie się wygrzać w listopadzie na Zanzibarze, gdy u nas będzie 0 C.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Konkurs dalej aktywny – kto jeszcze nie wziął udziału ten gapa! Nagroda najwyższa w historii naszej firmy – bilety lotnicze do USA!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account