Kolejna genialna okazja! 12 dni na Zanzibarze w all inclusive za … 3990 PLN za osobę! W cenie przelot, noclegi z pełnym wyżywieniem i alkoholami , transfery oraz ubezpieczenie! To wszystko jeszcze w październiku bieżącego roku! A dokładnie za te pieniądze otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 2 przesiadki, 20h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg all inclusive (11 nocy) w 3,5* hotelu – Reef & Beach Resort – przy samej plaży – pełne wyżywienie z alkoholami w cenie,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za 3990 PLN za osobę w terminie 9 – 20 października. Inne daty oczywiście możliwe. Praktycznie cały październik i listopad dostępny. Hotel oczywiście można zmienić.

Proponujemy wylot z Berlina, by uniknąć problemów z wylotami z Polski. Oczywiście pomagamy załatwić dojazd z Polski na lotnisko w Berlinie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Konkurs trwa! Ostatnie 60h by wygrać bilety do USA!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account