Pomysł na ciepły wyjazd w all inclusive w ferie zimowe? Co powiecie na Zanzibar na 8 dni w all inclusive w lutym 2021 za … 3190 PLN za osobę?! Oczywiście w cenie przelot z dużym bagażem rejestrowanym, hotel 4*, transfery, ubezpieczenie. Wszystko w cenie. Co na to powiecie? W skład oferty wchodzi:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 1 przesiadka, 13h podróży, bagaż 30 kg na osobę,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* hotelu Paradise Beach Hotel – przy samej plaży, pokój z widokiem na ocean,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w terminie 9-17 lutego za rewelacyjne 3190 PLN za osobę. Oczywiście inne terminy jak najbardziej możliwe – zarówno w styczniu jak i lutym. Na ten moment opłacacie tylko koszt biletu lotniczego, a resztę na miejscu. Ubezpieczenie od rezygnacji działa na wypadek choroby, utraty pracy, czy zamknięcia możliwości przylotu do danego kraju.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account