Jak nie Malediwy to może Zanzibar na 15 dni w grudniu 2020 za 4490 PLN za osobę w opcji all inclusive? Fajna propozycja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Katowice – Zanzibar – Katowice – 10h podróży, lot bezpośredni, bagaż 20 kg,

-> nocleg all inclusive (14 nocy) w 4* hotelu przy plaży – Zanzibar Bay Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za 4490 PLN w bardzo fajny terminie grudniowym – np. 6-20 grudnia. Oczywiście inne daty również dostępne. Możecie też zmienić hotel, podzielić pobyt na dwie lokalizacje, czy też dodać wycieczkę na safari. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account