Kolejna genialna okazja wyjazdowa na Zanzibar. Tym razem 8-dniowy wyjazd z 1 krótką przesiadką w opcji all inclusive z pobytem w 5* hotelu (super standard!) za 3890 PLN za osobę. I to wszystko w wakacje 2021! Dawno takiej oferty nie było! Dokładnie za tym kryje się:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 13h podróży, 1 krótka przesiadka, duży bagaż podręczny na osobę,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* hotelu – Royal Island Beach Resort,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3890 PLN w terminach czerwcowych – np. 5-13.06 lub 12=20.06. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia pobytu – również do 3/4 tygodni na miejscu. Dodatkowo wylot z Warszawy możliwy z dopłatą 450 PLN za osobę (w tej cenie jest już duży bagaż). Pytanie kto zatem skusi się na wyjazd od kraju, który jest w pełni otwarty, nie wymaga testów i ogłosił, że u nich już wirusa nie ma?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account