Pomysł na ferie zimowe? Fajne miejsce w all inclusive w niskiej cenie i z gwarancją co najmniej 30 C. Co powiecie zatem na 8-dniowy wyjazd na Zanzibar w all inclusive za 3590 PLN w styczniu lub lutym 2021 lub 4590 PLN za 15 dni? Fajne ceny? To słuchajcie dalej. W cenie jest lot BEZPOŚREDNI!. Dokładnie:

-> przelot na trasie Wrocław – Zanzibar – Wrocław – 10h podroży, bagaż 20 k w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 lub 14 nocy) w Villa Noemi – pełne all inclusive,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko w styczniu lub lutym 2021 za 3590 / 4590 PLN za osobę. Odpowiednio 10-17 stycznia lub 3-17 stycznia – to oczywiście tylko przykładowe daty. Jak Was interesuje inna data to dajcie znać na priv i sprawdzimy możliwości. Pamiętajcie, że jak chcecie wyższy standard noclegu, to hotel naturalnie można zmienić.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account