Coś ten Zanzibar chodzi nam cały czas po głowie, bo mamy dla Was genialną propozycję 8-dniowego wyjazdu w all inclusive na Zanzibar w maju za … 3490 PLN za osobę. W cenie przelot z bagażem, super hotel, wyżywienie, transfery! Wszystko w cenie. Dokładnie za tę cenę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 2 krótkie przesiadki, czas podróży 13h, bagaż 23 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* AHG Ward Beach Resort,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za genialne 3490 PLN za osobę w terminie 8-16 maja – od weekendu do weekendu – najmniej urlopu na taki wyjazd trzeba. Zainteresowani? Pamiętajcie tak niska cena długo się nie utrzyma, zatem decyzja im wcześniej tym lepiej.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby jadące i nocujące w jednym pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account