Co powiecie na 8-dniowy wypad na Zanzibar w opcji last minute? Przelot bezpośredni, hotel 4*, HB, transfer w cenie i to wszystko z wylotem już za kilka dni za … 4290 PLN za osobę. Jak na obecne oblężenie Zanzibaru i kosmiczne ceny biur podróży, to jest bardzo dobra oferta, w której skład wchodzi:

-> lot bezpośredni na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 10h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg HB (7 nocu) w 4* Azao Resort & Spa

-> transfer z lotniska i na lotnisko

-> ubezpieczenie podroży

To wszystko za genialne 4290 PLN w terminie 6-13 stycznia. Jak chcecie hotel np. Paradise Beach Resort & Spa, to w tej samej opcji żywieniowej możecie go mieć za 4790 PLN. Oczywiście jest też możliwość wzięcia wyżywienia all inclusive – wtedy Azao wyjdzie 5290 PLN, a Paradise 5490 PLN za osobę. Zastanawiajcie się i dajcie znać szybko by oferta jeszcze była dostępna!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja dostępna przy dwóch osobach jadących i współdzielących jeden pokój dwusobowy

P.S.S. Wszystkiego podróżniczego w Nowym Roku!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account