Majówka na Zanzibarze! Jak to fajnie brzmi! A dodajcie do tego szybki lot, fajny hotel all inclusive, brak testów na COVID, transfer z lotniska w cenie i kwotę za całość … 3490 PLN za osobę na 8 dni! W sam środek majówki! Zatem chyba macie już plany? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 2 przesiadki, 13h podroży (przesiadki po 1,5h), bagaż rejestrowany 23 kg na osob,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 4* AHG Waridi Beach Resort – przy samej plazy,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko w genialnym terminie 28.04 – 6.07. Pełne 8 dni na miejscu. Oczywiście jak potrzebujecie to możemy Wam pomóc zorganizować transport na lotnisko w Berlinie. Pamiętajcie, że nie ma na miejscu wymaganych testów na COVID. To idealny kierunek by odpocząć od tego wszystkiego co się dzieje na świecie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Pamiętajcie – kalkulacja zrobiona na 2 osoby nocujące w dwuosobowym pokoju. Dodatkowo jesteśmy na Polinezji Francuskiej, zatem na Wasze wiadomości nie odpiszemy w ciągu 1h, ale postaramy się odpowiedzieć w maks 24h 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account