Last minute? Zanzibar z wylotem za kilka dni na 11 dni w cenie 3290 PLN za osobę?! To możliwe? Z wyżywieniem? TAK! U nas zawsze tak! 4-14 marca, 1 przesiadka, wylot z Polski, wyżywienie w cenie i to wszystko za 3290 PLN za osobę! Chcecie konkrety? Czytajcie dalej:

-> przelot na trasie Kraków – Zanzibar – Kraków – 1 przesiadka, 12h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg HB (10 nocy) w lokalnym bungalowie Villa Noemi – przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3290 PLN za osobę w terminie 4-14 marca! Tak tanio, z wylotem z Polski nie będziecie mieli, zatem jeśli tylko macie urlop, to pakujcie się! Hotel oczywiście można zmienić, ale pamiętajcie, że cena wtedy będzie inna.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Wyjazd singla oczywiście w innej cenie, po szczegóły zapraszamy na priv.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account