Wczesne planowanie potrafi mieć swoje plusy – np. w postaci dzisiejszej oferty. To znaczy 8-dniowy wyjazd na Zanzibar z lotem bezpośrednim w opcji w hotelem HB lub all inclusive za odpowiednio 3790 PLN lub 4290 PLN za osobę. I to wszystko w szczycie sezonu grudniu 2021! Co na to powiecie? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – lot bezpośredni (10h podroży, duży bagaż podręczny w cenie, wylot z Katowic w tej samej cenie),

-> nocleg HB (7 nocy) w Mbuyuni Beach Village lub w opcji all inclusive – Filao Beach Zanzibar – oba obiekty zaraz obok plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie,

To wszystko w genialnym terminie 1-8 grudnia za 3790 PLN! Co najważniejsze teraz pokrywacie tylko koszt biletów lotniczych – 2690 PLN za osobę. Reszta opłat przed samym wyjazdem. Testy by wjechać na Zanzibar nie są wymagane.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu.

P.S. Zainteresowani wyjazdem w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy wycenę.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account